Y4700141R454B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4700141R454B9L
JLCPCB Part #
C3571413
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 141.454Ω 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS