Y44870R10000C9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y44870R10000C9R
JLCPCB Part #
C6938628
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 1W Metal Foil Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS