Y447558K3000B0W
MFR.Part #
Y447558K3000B0W
JLCPCB Part #
C4251949
Description
-55℃~+150℃ 150mW 58.3kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1510 Chip Resistor - Surface Mount