Y447550K0000B0W
MFR.Part #
Y447550K0000B0W
JLCPCB Part #
C3949415
Description
-55℃~+150℃ 150mW 50kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1510 Chip Resistor - Surface Mount