Y447547K0000B0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y447547K0000B0W
JLCPCB Part #
C4320856
Package
1510
Description
-55℃~+150℃ 150mW 47kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1510 Chip Resistor - Surface Mount