Y41011R01000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y41011R01000F9L
JLCPCB Part #
C1483342
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.01Ω 1W ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS