Y408675K0000T9W
MFR.Part #
Y408675K0000T9W
JLCPCB Part #
C3932803
Description
-55℃~+225℃ 750mW 75kΩ ±0.01% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS