Y4086100K000T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4086100K000T9W
JLCPCB Part #
C4334474
Package
2512
Description
-55℃~+225℃ 100kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS