Y408550K0000T9W
MFR.Part #
Y408550K0000T9W
JLCPCB Part #
C4047524
Package
2010
Description
-55℃~+225℃ 500mW 50kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS