Y408320K0000T9R
MFR.Part #
Y408320K0000T9R
JLCPCB Part #
C4198243
Description
-55℃~+225℃ 20kΩ 300mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS