Y4083120R000Q9W
MFR.Part #
Y4083120R000Q9W
JLCPCB Part #
C4258420
Description
-55℃~+225℃ 120Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS