Y408310K0000T9W
MFR.Part #
Y408310K0000T9W
JLCPCB Part #
C1356622
Description
-55℃~+225℃ 10kΩ 300mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS