Y40822K50000T9W
MFR.Part #
Y40822K50000T9W
JLCPCB Part #
C4296440
Description
-55℃~+225℃ 2.5kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS