Y4081250R000T9W
MFR.Part #
Y4081250R000T9W
JLCPCB Part #
C4259413
Package
0603
Description
-55℃~+225℃ 100mW 250Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2.5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS