Y4081100R000Q9W
MFR.Part #
Y4081100R000Q9W
JLCPCB Part #
C3913912
Package
0603
Description
-55℃~+225℃ 100mW 100Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2.5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS