Y407640R0000F9W
MFR.Part #
Y407640R0000F9W
JLCPCB Part #
C4188965
Description
-55℃~+150℃ 40Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS