Y40762K55000T9W
MFR.Part #
Y40762K55000T9W
JLCPCB Part #
C4337346
Description
-55℃~+150℃ 2.55kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS