Y407620K0000T9W
MFR.Part #
Y407620K0000T9W
JLCPCB Part #
C4286157
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS