Y407510K0000T9W
MFR.Part #
Y407510K0000T9W
JLCPCB Part #
C4173856
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS