Y407325R0000B9W
MFR.Part #
Y407325R0000B9W
JLCPCB Part #
C4134288
Description
-55℃~+150℃ 25Ω 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS