Y4073120R000Q9W
MFR.Part #
Y4073120R000Q9W
JLCPCB Part #
C4191735
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS