Y407310K0000T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y407310K0000T9W
JLCPCB Part #
C4011157
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS