Y4072750R000C9R
MFR.Part #
Y4072750R000C9R
JLCPCB Part #
C4115069
Description
-55℃~+150℃ 200mW 750Ω Metal Foil Resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS