Y4072250R000Q9R
MFR.Part #
Y4072250R000Q9R
JLCPCB Part #
C4200393
Description
-55℃~+150℃ 200mW 250Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS