Y40721K15000T9W
MFR.Part #
Y40721K15000T9W
JLCPCB Part #
C3975430
Description
-55℃~+150℃ 1.15kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS