Y407210R0000C0W
MFR.Part #
Y407210R0000C0W
JLCPCB Part #
C4047806
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount