Y4072100R000Q9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4072100R000Q9W
JLCPCB Part #
C4275742
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS