Y406650K0000B0W
MFR.Part #
Y406650K0000B0W
JLCPCB Part #
C4239081
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 50kΩ ±0.1% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount