Y40661K74000D0R
MFR.Part #
Y40661K74000D0R
JLCPCB Part #
C4277124
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 1.74kΩ Metal Foil Resistor ±0.5% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount