Y4066125K000Q0R
MFR.Part #
Y4066125K000Q0R
JLCPCB Part #
C2091371
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 125kΩ ±0.02% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount