Y4066125K000A0W
MFR.Part #
Y4066125K000A0W
JLCPCB Part #
C3940793
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 125kΩ ±0.05% ±2.5ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount