Y40654K10200Q0W
MFR.Part #
Y40654K10200Q0W
JLCPCB Part #
C4178816
Description
-55℃~+225℃ 4.102kΩ 800mW ±0.02% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount