Y406546R4000F0R
MFR.Part #
Y406546R4000F0R
JLCPCB Part #
C7130084
Description
-55℃~+225℃ 46.4Ω 800mW Metal Foil Resistor ±1% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount