Y406526R1000F0W
MFR.Part #
Y406526R1000F0W
JLCPCB Part #
C5838655
Description
-55℃~+225℃ 26.1Ω 800mW Metal Foil Resistor ±1% ±2.5ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount