Y406430K0000Q0W
MFR.Part #
Y406430K0000Q0W
JLCPCB Part #
C3986633
Package
1506
Description
-55℃~+225℃ 30kΩ 600mW ±0.02% ±2.5ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount