Y40636K25000B0W
MFR.Part #
Y40636K25000B0W
JLCPCB Part #
C4000557
Description
-55℃~+225℃ 500mW 6.25kΩ ±0.1% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount