Y40633K01000B0W
MFR.Part #
Y40633K01000B0W
JLCPCB Part #
C3989373
Description
-55℃~+225℃ 3.01kΩ 500mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount