Y406320K0000Q0R
MFR.Part #
Y406320K0000Q0R
JLCPCB Part #
C2091135
Description
-55℃~+225℃ 20kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount