Y406317K4000B0W
MFR.Part #
Y406317K4000B0W
JLCPCB Part #
C3925820
Description
-55℃~+225℃ 17.4kΩ 500mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount