Y406315K0000Q0W
MFR.Part #
Y406315K0000Q0W
JLCPCB Part #
C4069142
Description
-55℃~+225℃ 15kΩ 500mW ±0.02% ±2.5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount