Y406233R0000B0W
MFR.Part #
Y406233R0000B0W
JLCPCB Part #
C3948591
Description
-55℃~+225℃ 300mW 33Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount