Y40622K50000Q0W
MFR.Part #
Y40622K50000Q0W
JLCPCB Part #
C4051099
Description
-55℃~+225℃ 2.5kΩ 300mW ±0.02% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount