Y4061275R000Q0W
MFR.Part #
Y4061275R000Q0W
JLCPCB Part #
C4305273
Package
0603
Description
-55℃~+225℃ 120mW 275Ω ±0.02% ±2.5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount