Y404725K0000Q0W
MFR.Part #
Y404725K0000Q0W
JLCPCB Part #
C3917379
Package
SMD,3.8x1.3mm
Description
-55℃~+150℃ 100mW 25kΩ ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount