Y40459K80000B0W
MFR.Part #
Y40459K80000B0W
JLCPCB Part #
C3983409
Description
-55℃~+150℃ 50mW 9.8kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount