Y40456K80000A0W
MFR.Part #
Y40456K80000A0W
JLCPCB Part #
C4238920
Description
-55℃~+150℃ 50mW 6.8kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount