Y404551R1000B0W
MFR.Part #
Y404551R1000B0W
JLCPCB Part #
C3953831
Description
-55℃~+150℃ 50mW 51.1Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount