Y40453K32000D0W
MFR.Part #
Y40453K32000D0W
JLCPCB Part #
C4116959
Description
-55℃~+150℃ 3.32kΩ 50mW ±0.5% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount