Y40453K30000F0W
MFR.Part #
Y40453K30000F0W
JLCPCB Part #
C4162390
Description
-55℃~+150℃ 3.3kΩ 50mW ±1% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount