Y4045356R000J0W
MFR.Part #
Y4045356R000J0W
JLCPCB Part #
C4210458
Description
-55℃~+150℃ 356Ω 50mW ±2ppm/℃ ±5% 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS